← galerie

Iluzie optica

de Diaw CDLJ · publicat 26 decembrie 2009 la 18:58

uita-te mult la punctul rosu si o sa ai impresia k esti pe varful unei piramide.... :))sau o sa ai impresia ca te afli intr-un tunel...depinde de fiecare:D:D

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.