Iluzie optica
de Diaw CDLJ · publicat 26 decembrie 2009 la 18:58
uita-te mult la punctul rosu si o sa ai impresia k esti pe varful unei piramide.... :))sau o sa ai impresia ca te afli intr-un tunel...depinde de fiecare:D:D
tag-uri: #iluzie optica
uita-te mult la punctul rosu si o sa ai impresia k esti pe varful unei piramide.... :))sau o sa ai impresia ca te afli intr-un tunel...depinde de fiecare:D:D