← galerie

Am o scrisoare la descriere pentru tine, MRgaluscuta!

de bia2001 · publicat 27 decembrie 2009 la 18:55

Draga MRgaluscuta,iti dedic acest desen lucrat cu ajutorul unui singur lucru: prietenia dintre noi!

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.