← galerie

Miku ( An Cafe :X)....

de Uchiha_Hinata · publicat 6 februarie 2010 la 18:13

mdeah... m-am intors de la olimp:))... nu-ntrebatzi cat am luat x_x... in fine... a fost fain XD... desenul e pt keiko-chan, pikachu-chan, BogdanutZ..., momo2494, elvi.Alien si restul prietenilor mei (:... sper sa va placa (:

Comentarii (27)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.