Miku ( An Cafe :X)....
de Uchiha_Hinata · publicat 6 februarie 2010 la 18:13
mdeah... m-am intors de la olimp:))... nu-ntrebatzi cat am luat x_x... in fine... a fost fain XD... desenul e pt keiko-chan, pikachu-chan, BogdanutZ..., momo2494, elvi.Alien si restul prietenilor mei (:... sper sa va placa (:
