Un alt desen cu o lalea... Am o intrebare... Pentru ce este optiunea "optimizeaza desenul"? Ca am dat pe ea si nu m-am prins ce face... Va rog mult sa-mi spuneti si mie...
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.