← galerie

White tulip

de ruxi-puxi · publicat 2 ianuarie 2010 la 21:02

Un alt desen cu o lalea... Am o intrebare... Pentru ce este optiunea "optimizeaza desenul"? Ca am dat pe ea si nu m-am prins ce face... Va rog mult sa-mi spuneti si mie...

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.