← galerie

Bitch (in sensul de scorpie; cel mai reusit desen al meu)

de Mashime · publicat 8 ianuarie 2010 la 19:07

Nu i-am mai colorat parul, deoarece as fi stricat ce am desenat.

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.