← galerie

aveti dreptate...sunt cam malefik...lasati isi ia ea revansa in desenu\' urmator>:)

de Karra-chan · publicat 15 ianuarie 2010 la 06:22

scz scz scz pt resalvare dar erau niste greseli ce-mi stateau IN GAT...

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.