Mda..>><<e oribil Xd..shy scz Fely...m`am inspirat dintr`un desen dea`l uh!:(For MihaitzaaXD:X(resalvat pt lumini la par)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.