Sasuke-kun e nervoush q unu dy la scoala se da la mne:@:@~hahaha....ii da vreo dowa sasuke:@:@....jy zbam...sa vezi qum nu mai imi zike niki un covanth..:P:P...cititsy primu` comm:P:Psa vedetsy continuarea:P:P
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.