← galerie

Sasuke-kun~~In sfarshith gta:((:((...Nashpa..nuh....ehh m`am chinuith...:((

de Yuya_Love_Japan · publicat 18 ianuarie 2010 la 20:35

Sasuke-kun e nervoush q unu dy la scoala se da la mne:@:@~hahaha....ii da vreo dowa sasuke:@:@....jy zbam...sa vezi qum nu mai imi zike niki un covanth..:P:P...cititsy primu` comm:P:Psa vedetsy continuarea:P:P

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.