Apus..
de Little-girL · publicat 25 ianuarie 2010 la 16:39
A2-lea desen pe noua aplicatie e super....dar desenul nu e asa perfect...e al2lea peisaj al me deci..trebuie sa mai invat..ma scuzati;))..
A2-lea desen pe noua aplicatie e super....dar desenul nu e asa perfect...e al2lea peisaj al me deci..trebuie sa mai invat..ma scuzati;))..