← galerie

Apus..

de Little-girL · publicat 25 ianuarie 2010 la 16:39

A2-lea desen pe noua aplicatie e super....dar desenul nu e asa perfect...e al2lea peisaj al me deci..trebuie sa mai invat..ma scuzati;))..

tag-uri: #o#incercare

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.