← galerie

----->eu<----- >.< desen imbecil >.<

de ^_^Addie-chan^_^ · publicat 27 ianuarie 2010 la 13:27

nici 2 voturi nu o sa aiba >.<...este ptr rini,sper sal vada :) nu e deloc reusit dar...

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.