← galerie

Sunt SAD O prietena s-a suparat pe mine...E mai complicat...

de Elena_Th · publicat 18 februarie 2010 la 13:44

E cea mai buna metoda de a-mi exprima sentimentele...prin desen

tag-uri: #nothing

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.