← galerie

In umbra-pt Selinade,aliosa.....Lacra...si ceilalti.Sper k nu va supi k va fac dedicatii...

de AiEnma · publicat 19 februarie 2010 la 16:44

in ciuuda "tupeului" de a va face o dedicatie...sa stiti k am mare stima pt voi toti.sper k nu mi-o luati in nume de rau.....

tag-uri: #pace

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.