Drama Queen
de Bloody Lawn · publicat 22 februarie 2010 la 19:10
inca un desen in care genul personajului e pus sub semnul intrebarii :/ cel putin pentru ine. iar titlul... pai era singurul lucru la care ma puteam gandi. ascultam Nightwish- Phantom of the opera. si ca sa nu uit... M`am i ntors! Yay! dah, mi`am recupera
