← galerie

Kaname Kuran sper sa va placa....pt totzi fanii VK!!!mai ales pt Th`oxic shi MisaMisa la naiba de el

de Koiuky · publicat 4 martie 2010 la 19:59

e pe vechia aplicatzie...sper ca seamana macar putzin cu Kaname Sempai^_^

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.