← galerie

un pletos..:))

de Nimenisinimic · publicat 7 martie 2010 la 18:07

am incercat sa ii \'tai\' din lungimea gatului,dat tot girafa e:))

tag-uri: #b&w

Comentarii (24)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.