← galerie

Doll

de MomocoGOTT · publicat 10 martie 2010 la 19:17

Dap...Imi pieard talentul in timp ce prietenii mei evolueaza...Ii invidiez si ma urasc si mai mult pt. asta...Useless me

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.