← galerie

...un desen prin care sa se vada ca nui dispretuiesc pe cei care folosesc abstractul:)

de simply_special · publicat 17 martie 2010 la 18:34

welcome in my world...probabilc a este primul desen care folosesc mai mult culorile:P

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.