← galerie

mi-a fost dor sa desenez pe site :D

de Lady cat · publicat 24 martie 2010 la 20:04

nu prea o sa mai desenez asa de des pe site din cauza ca nah..scoala asta..

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.