rihanna REHAB (nu seamana deloc app mici modificari genetice :)) (
de AgRaFa_dE_bIrOu_rOz:*:* · publicat 31 martie 2010 la 07:02
4: marypink,georgiana0037,ady1998.biobipictorita2,Blue@,Nela,pitigoii,the cristmas , eddy;X si am uitat :D da cn mai vera sa imia duica aminte ma rlog ciune mai vrea s ascrie com si il scriu si p el :D plz vot:o3 [editeaza]
