← galerie

Ochi

de Cri$tin@ · publicat 28 martie 2010 la 07:42

Un opchi!Ma vazut ca toata lumea face acum ochi.Nu va suparati ca ma facut si eu unul dar nu aveam ce face!

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.