← galerie

Scz pt resalvare... dar parea prea simpli si am mai adaugat:D:D...

de Passion Chocolate · publicat 1 aprilie 2010 la 12:18

Aa si app chestia aia din gaura este o veverita .. doar coada iam facuto :))....vot!

tag-uri: #dati mare

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.