Scz pt resalvare... dar parea prea simpli si am mai adaugat:D:D...
de Passion Chocolate · publicat 1 aprilie 2010 la 12:18
Aa si app chestia aia din gaura este o veverita .. doar coada iam facuto :))....vot!
tag-uri: #dati mare
Aa si app chestia aia din gaura este o veverita .. doar coada iam facuto :))....vot!