← galerie

Me Anime Girl (new)

de Cezara_Sakura_98 · publicat 1 aprilie 2010 la 16:30

miam schimbat stilul de desenare!!!\:D/....asta is yo...daca as arata ca in realitate, numai ca anm moaca asa de pocita, si nu port codite :D....dar raman tot la parul roz ;). pt botyk, raluca, angy, lara si kitty-chan

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.