miam schimbat stilul de desenare!!!\:D/....asta is yo...daca as arata ca in realitate, numai ca anm moaca asa de pocita, si nu port codite :D....dar raman tot la parul roz ;). pt botyk, raluca, angy, lara si kitty-chan
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.