← galerie

EU

de B1ancuta · publicat 2 aprilie 2010 la 12:36

bine da fata nu arat asa da la par arat pentru ca azi mil fac cretz asa pt maine: si cu sufite: is de la bratz// ca am o papusa bratz si am si fixative si pentru papusa si pt mn:

tag-uri: #fete

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.