← galerie

sper sa va placa...m-am chinuit

de Hsm_hannah · publicat 3 aprilie 2010 la 19:02

asta ii ca de paste...pt ca am facut un desen si nu eram logata si atunci mi-am pierdut desenul..va rog ajutatima lasati comm la desenu acesta.va rog

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.