← galerie

SPINTECATORUL DIN HORSHAW

de Coldbik · publicat 4 aprilie 2010 la 16:55

e un...spintecator...cu o torta...din lemn de...brad...printr-o pestera...intunecata...ce sa zic

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.