Allen Walker :X [facut in timp ce muream de ras la telefon :))] saracutu ce i-am facut... :))
de Keiko^^ · publicat 6 aprilie 2010 la 12:51
Pentru mine :)) [xD] si prietenele mele de la profil :X si pentru Ione-chan si Ada-chan:D [Am act de proprietate pe el deci jos mainile! xD]
