orange flowers:)[[srry d resave...nu-mi plceau...chestii:))+k nu m-am semnat:))]]
de Ceva_abstract · publicat 22 aprilie 2010 la 21:42
yeap,dupa 2 saptamani am venit sh eu q cv nou:))...pentru aliosa sh cei 3 anishori ai ei p desenatori,pt siua talexandrei[[bineinteles,q intarziere:|]]....de asemenea,pt bulutz sh sooper-doopera meah paty:X:* luv ya:X
