← galerie

orange flowers:)[[srry d resave...nu-mi plceau...chestii:))+k nu m-am semnat:))]]

de Ceva_abstract · publicat 22 aprilie 2010 la 21:42

yeap,dupa 2 saptamani am venit sh eu q cv nou:))...pentru aliosa sh cei 3 anishori ai ei p desenatori,pt siua talexandrei[[bineinteles,q intarziere:|]]....de asemenea,pt bulutz sh sooper-doopera meah paty:X:* luv ya:X

Comentarii (39)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.