hey m-am intors!am facut o pauza de la desenat:D
de UniiColle · publicat 17 aprilie 2010 la 07:59
acum sunt gata sa dau o multzime de commuri,saparticip la concrsuri,sa imi fak noi prieteni si sa dedic desene anime:Dsi sa ma apuc iar de anime si de desene.Deci cn are concrsuri s-au cine vrea sa fim prieteni?
tag-uri: #desenatori
