← galerie

hey m-am intors!am facut o pauza de la desenat:D

de UniiColle · publicat 17 aprilie 2010 la 07:59

acum sunt gata sa dau o multzime de commuri,saparticip la concrsuri,sa imi fak noi prieteni si sa dedic desene anime:Dsi sa ma apuc iar de anime si de desene.Deci cn are concrsuri s-au cine vrea sa fim prieteni?

tag-uri: #desenatori

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.