← galerie

.... Dragon Girl .....

de Uchiha_Hinata · publicat 5 mai 2010 la 15:02

de mult nu am mai terminat un desen o.O.... eh... pt. Codrin ... si pt. restul prietenilor mei o.O.... nu e buna ora salvarii :-?... l-am salvat la 7:49.. dati mare va rog ....

Comentarii (46)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.