de mult nu am mai terminat un desen o.O.... eh... pt. Codrin ... si pt. restul prietenilor mei o.O.... nu e buna ora salvarii :-?... l-am salvat la 7:49.. dati mare va rog ....
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.