← galerie

planeta poate fi ingrijita si vesela...sau invers...depinde de noi....

de Black_bird · publicat 22 aprilie 2010 la 14:41

jumatatea vesela sau jumatatea tista ....voua cate va place???

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.