← galerie

La multi ani, papis! (scz de intarziere :D)

de eug13antares · publicat 30 aprilie 2010 la 13:54

Ti-am adunat in desen toate iubirile... (Bineinteles sigla "cola" e desenata de bulinel. Ms, bulutz! :*)

Comentarii (74)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.