← galerie

Iluzie Optica

de WildRoses · publicat 28 aprilie 2010 la 17:11

Nu-i asa ca la intersectia liniilor gri sunt puncte negre?Da sau ba?

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.