← galerie

Cand iei o decizie,ai grija de ce parte esti!

de Katy_Desenatoarea_Plictisita · publicat 29 aprilie 2010 la 06:46

Si eu am o problema cu deciziile

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.