← galerie

trandafir.....pt cata a mea....sper sa iti placa:)

de Purple_cat · publicat 30 aprilie 2010 la 13:43

deci..ziua mea albastra de un cer senin cu nori:))...si verdele de la copacii din fata blocului tau...adica trandafirul asta..deci...ziua perfecta:)

Comentarii (28)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.