Kim Bum:X:X: colab cu Vampire-Girl-mady :X:X:x o mareee scumpa:x
de Raina^^ · publicat 8 mai 2010 la 20:20
ptr Ady4u7za ms ptr filme :D asa dar sh ptr Mada chiar dak ea a facut mai totul la desen..eu am incercat sa colorez dar nu am reusit:)) ms mult de tot:X::X ejti o scumpa:x te iubesk:X:x::X >:D<
