← galerie

adio..lacrima a mea..te voi strange si pe tine si te voi pastra in Batista-Amara

de Pisicutza.cool · publicat 8 mai 2010 la 19:56

total aiurea...

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.