← galerie

la baitza ^^

de Oty Oty · publicat 13 mai 2010 la 06:18

te inteleg perfect inuyasha asa ma spala si mama pe mine cand eram mica ^^ =))

Comentarii (40)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.