Camp cu maci - cu drag, pt freziutza mea iubita!
de eug13antares · publicat 24 mai 2010 la 13:45
Trebuia sa fie gata acum vreo 10 zile... :P Dar sa zicem ca niciodata nu e prea tarziu. :*
Trebuia sa fie gata acum vreo 10 zile... :P Dar sa zicem ca niciodata nu e prea tarziu. :*