Din episodul cu ziua lui rikky...M-am straduit mult asa ca un vot si un comm m-ar face super fericita...Ei bine sunt deja [pt k am aflat ca sunt printre cei mai tari de la olimpiada de romana...!!!!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.