← galerie

Oaie langa un mic rau

de Iustycvd26 · publicat 16 mai 2010 la 13:18

Este o oaie foarte frumoasa ! Va rog dati niste note mai mari fiindca este primul meu desen !!

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.