EU NU MAI DESENEZ PE SITE PANA NU SE REMEDIAZA PROBLEMELE....
de Uchiha_Hinata · publicat 19 mai 2010 la 14:19
groaznic.. ziua asta nu poate fi mai proasta !! ... cand dau optimizeaza ( wtvr) arata ca paru\'... eu plec ... anuntati-ma si pe mine cand se rezolva problemele... :-L va bateti joc de mine ?! nici macar titlul si descrierea nu se vad cand e mic X(
