← galerie

EU NU MAI DESENEZ PE SITE PANA NU SE REMEDIAZA PROBLEMELE....

de Uchiha_Hinata · publicat 19 mai 2010 la 14:19

groaznic.. ziua asta nu poate fi mai proasta !! ... cand dau optimizeaza ( wtvr) arata ca paru\'... eu plec ... anuntati-ma si pe mine cand se rezolva problemele... :-L va bateti joc de mine ?! nici macar titlul si descrierea nu se vad cand e mic X(

Comentarii (43)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.