← galerie

un ochi se vede...de dupa acel zid invizibil din intuneric...

de Ralu -Printesa -Sirenelor · publicat 17 mai 2010 la 11:44

se simte iubirea dar si durerea de trandafir sangeriu...

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.