← galerie

anime girl sad...incep sa imi urasc viatza...

de ely_zoey · publicat 21 mai 2010 la 14:00

ms roro-chan:) m-ai ajutat mult ieri si azi...spre deosebire de mady kre mi-a creat numai prob...-.-

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.