← galerie

Desen=FAIL

de Kotomi^^ · publicat 29 mai 2010 la 06:01

nu i asa ca e un FAIL??? Nota 1 din partea mea XD ... For Lucianatheone XD

tag-uri: #Fail

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.