← galerie

Akasuna no Sasori

de Sasori_no_danna · publicat 31 mai 2010 la 16:21

in sfarsit..cat am muncit la el..da..nici ca a iesit ceva..sorry Sasori..

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.