\'\'Hy\'\'-buna!sunt noua pe site...nu prea am talent...dar imi place foarte mult sa desenez!^.^..stiu ca e oribila X__X...desenez aiurea doar ca sa fac 20 de desene :))...asa ca mult spor tuturor desenatorilor si numai note mari:-*
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.