← galerie

...::Love_You::...

de ...::Love_you::... · publicat 6 iunie 2010 la 18:39

\'\'Hy\'\'-buna!sunt noua pe site...nu prea am talent...dar imi place foarte mult sa desenez!^.^..stiu ca e oribila X__X...desenez aiurea doar ca sa fac 20 de desene :))...asa ca mult spor tuturor desenatorilor si numai note mari:-*

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.