← galerie

plec si io plec :(

de Sakuranaomi · publicat 7 iunie 2010 la 20:47

plec nu am voturi nicidesenes bine :( poate raman da dice nu pot sa pun comentari

tag-uri: #plec

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.