← galerie

Cate o bucata de tort desenatorii care mi-au votat si comentat desenele, va multumesc foarte mult:*:

de Kawaii_girl_ani · publicat 29 iunie 2010 la 11:00

Nu sunt obisnuita sa nu dau comentarii, inainte pe celalalt cont dadeam mereu comm :):x:x

Comentarii (15)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.