Cate o bucata de tort desenatorii care mi-au votat si comentat desenele, va multumesc foarte mult:*:
de Kawaii_girl_ani · publicat 29 iunie 2010 la 11:00
Nu sunt obisnuita sa nu dau comentarii, inainte pe celalalt cont dadeam mereu comm :):x:x
Nu sunt obisnuita sa nu dau comentarii, inainte pe celalalt cont dadeam mereu comm :):x:x