← galerie

Naruto vs Sasuke

de stefandra · publicat 15 iunie 2010 la 19:36

pentru concursul lui Aditza1998.......spunetimi ce parere aveti...am muncit mult la el *.*

Comentarii (15)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.