Miku
de LarisaLARY · publicat 16 iunie 2010 la 09:30
am muncit f.mult la el.Pt toti desenatorii.scz pt resalvare dar am uitat sa ii fac inimioare si agrafe.Nu am vrut sa o fac chiar ca poza am vrut sa aiba o fata mai de copilas:X
tag-uri: #candy
am muncit f.mult la el.Pt toti desenatorii.scz pt resalvare dar am uitat sa ii fac inimioare si agrafe.Nu am vrut sa o fac chiar ca poza am vrut sa aiba o fata mai de copilas:X