← galerie

Miku

de LarisaLARY · publicat 16 iunie 2010 la 09:30

am muncit f.mult la el.Pt toti desenatorii.scz pt resalvare dar am uitat sa ii fac inimioare si agrafe.Nu am vrut sa o fac chiar ca poza am vrut sa aiba o fata mai de copilas:X

tag-uri: #candy

Comentarii (13)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.